Marki

Pashley

PASHLEY

PASHLEY to ikona brytyjskiego designu, który godnie opiera się kontynentalnym kaprysom. Najstarsza fabryka na wyspach – założona w 1926 roku w Stratford-upon-Avon – szybko i na trwałe zdobyła wymagających angielskich klientów. Dziś PASHLEY jest uznaną marką, dostępną w ponad 50-ciu krajach, pożądaną przez entuzjastów jednośladów na całym świecie.

PASHLEY to rowery nierozerwalnie związane z miejskim stylem życia. Solidne stalowe ramy, piękne siodełka z jasnobrązowej skóry firmy BROOKS, subtelne chromowane wykończenia, oryginalne kremowe opony… Modele zaprojektowane, by przekroczyć pospolite oczekiwania i zaskoczyć najbardziej wymagających. Klasa ręcznego wykonania wyróżnia ten dyskretny, staroświecki styl. Daleko od krzykliwej, pełnej gadżetów techniki, PASHLEY proponuje wytrawną prostotę najwyższej jakości.

Każdy z rowerów w fabryce PASHLEY jest robiony ręcznie, z wnikliwą uwagą i niesłabnącą pasją specjalistów. Ich dokładność, rzetelność, skupienie na każdym detalu są gwarancją zadowolenia dla wybierających tę markę.