Marki

Produkty Acepac

Acepac to młoda czeska marka, która za cel stawia sobie dostarczenie rowerzystom dopracowanych i wytrzymałych rozwiązań do bike packingu. Zastosowane materiały i technologie wyróżniają produkty tej firmy spośród innych dostępnych na rynku. Wysokiej jakości tworzywa i materiały, staranne i funkcjonalne projektowanie plus doskonałe wzornictwo to znaki rozpoznawcze Acepac.

W ofercie Acepac znajdują się:

Plecaki rowerowe serii Flux

Dostępne w trzech pojemnościach, lekkie plecaki rowerowe zaprojektowane z myślą o jeździe enduro, trial i codziennym użytkowaniu. Wyposażone w liczne rozwiązania ułatwiające podróżowanie z plecakiem na rowerze.

Torby bike packing

Dopasowany do popularnych ram Gravel i MTB system toreb pozwala na wygodne rozmieszczenie bagażu na rowerze i radość z technicznej jazdy bez sakw i bagażników. Dostępne są torby podsiodłowe, torby na ramę i torby na kierownicę wraz z dodatkowymi kieszeniami. Rozwiązanie wyróżnia się zastosowaniem dodatkowych wodoszczelnych wkładów. Zestaw jest zintegrowany poprzez zastosowanie wspólnych klamerek Duraflex i umożliwia połączenie poszczególnych elementów z plecakiem Flux dla łatwego transportu.

Akcesoria

Mniejsze ale równie ważne dodatki do głównych elementów systemu to niewielkie woreczki na kierownicę umożliwiające przewożenie bidonów, przekąsek czy narzędzi, małe torby na górną rurę ramy, torby narzędziowe.